O nás

O nás

Co děláme

Nebojte se Nás oslovit, vždy Vám rádi a ochotně poradíme a pomůžeme Vám s návrhem interiéru. Klademe důraz na to, že každý člověk je individuální a proto by měl každý interiér reprezentovat osobnost majitele.
Využijte možnosti, domluvení si schůzky u Nás v ateliéru, nebo přímo v místě realizace, kde zaměříme a zkonzultujeme daný prostor. Dle předem domluvených materiálů, vytvoříme návrhy a 3D vizualizace. Po odsouhlasení návrhů a vizualizací, přistoupíme k realizační části a splněníme Vaše představy o bydlení. Atelier MES DESIGN byl založen v roce 2012 Markem Slovákem. V roce 2017 došlo k rozšíření působnosti a pro větší obsah poskytovaných služeb a jejich zkvalitnění byla založena společnost MES DESIGN s.r.o.

Kdo jsme

Ing. Marek Slovák

Ing. Marek Slovák

Majitel - Designer

Interiérový designer. V roce 2005 vystudoval střední průmyslovou školu nábytkářskou v Bystřici pod Hostýnem, dále pak v roce 2010 dřevařství, nábytkové inženýrství, vývoj a tvorbu nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Poté založil MES design a věnuje se tvorbě a především realizaci interiérů.

Ing. arch. Michal Juřík

Ing. arch. Michal Juřík

Architekt

V roce 2013 vystudoval architekturu na FAST VUT v Brně. Od té doby se jí plně věnuje jak ve Zlíně, tak v Brně a zaměřil se především na kompletní zpracování návrhů interiérů. Další složkou jeho tvorby je scénografie a to jak divadelní tak i filmová.

Ing. arch. Petr Vrba

Ing. arch. Petr Vrba

Architekt

V roce 2017 úspěšně zakončil studia architektury a prostorového plánování na FAST VUT v Brně. Během studií získával zkušenosti v architektonických kancelářích ve Zlíně, v Brně, ale také třeba v americkém Los Angeles. Svému oboru se nyní intenzivně věnuje s úzkým zaměřením na studie obytných staveb a návrhy interiérů.