O nás

O nás

Co děláme

Nebojte se Nás oslovit, vždy Vám rádi a ochotně poradíme a pomůžeme Vám s návrhem interiéru. Klademe důraz na to, že každý člověk je individuální a proto by měl každý interiér reprezentovat osobnost majitele.
Využijte možnosti, domluvení si schůzky u Nás v ateliéru, nebo přímo v místě realizace, kde zaměříme a zkonzultujeme daný prostor. Dle předem domluvených materiálů, vytvoříme návrhy a 3D vizualizace. Po odsouhlasení návrhů a vizualizací, přistoupíme k realizační části a splněníme Vaše představy o bydlení. Atelier MES DESIGN byl založen v roce 2012 Markem Slovákem. V roce 2017 došlo k rozšíření působnosti a pro větší obsah poskytovaných služeb a jejich zkvalitnění byla založena společnost MES DESIGN s.r.o.

Jak Pracujeme

Kdy nás kontaktovat ?
Ideálně v počátku zamýšlené rekonstrukce, nebo před zadáním stavebního povolení na úřady pro výstavbu rodinného domu, či při dokončené studii objektu. V případě zadání studie rodinného domu v první fázi základní myšlenky jak by měl dům vypadat.
Jak probíhá spolupráce ?
1 - Nezávazná schůzka před započetím prací, případná emailová a telefonická komunikace.
2 - Cenová nabídky na projekt, dle předem domluvených parametrů -
Co potřebujeme k vytvoření cenové nabídky ?
a) - základní představu a zamýšlený záměr, b) - alespoň základní půdorys, popř. řez a pohledy, c) - pokud je to možné, foto současného stavu.
3 - Po schválení nabídky, dojde k zaměření současného stavu a vytvoření nejvhodnější dispozičního řešení na základě vašich požadavků.
4 - Jakmile společně odsouhlasíme finální dispozice, vytvoříme 3d vizualizace s reálnými materiály a prvky.
5 - Následují připomínky a úpravy vytvořeného 3d návrhu vždy je zahrnuto jedno přepracování, dle vašich připomínek.
6 - Odsouhlasení konečného návrhu a výběr materiálů.
7 - Vytvoření výkresové dokumentace a specifikace vybraných materiálů.
Co obsahuje výkresová dokumentace ?
a) Dispoziční řešení b) doporučené pozice a polohy instalací a elektroinstalací c) Nové a bourané konstrukce d) výkresy pro výrobu nábytku a stavbu vč. specifikací jednotlivých materiálů na základě výběru.
8 - Předání kompletního projektu tzn. výkresové dokumentace vč. vizualizací.
9 - Po předání kompletního projektu můžete realizaci zadat buď vámi vybraným firmám, nebo vše nechat na nás.
V případě, že se o vše postaráme, je postup následující.
10 - Nacenění prací a kompletní výběr zařizovacích předmětů u partnerů. Kde si můžete navržené produkty vyzkoušet.
11 - Schválení cenové nabídky a stanovení termínů vč. podpisu smlouvy.
12 - Zahájení realizace, při všech realizacích vedeme stavební deník a jsou stanoveny kontrolní dny, na kterých jste informováni o zvolených postupech a společně si procházíme stavbu. V případě změny, či víceprací jste informování o možných variantách a bez vašeho souhlasu zvolené řešení neprovedeme.
13 - Předání kompletního hotového díla.
14 - A můžete bydlet v novém domově dle vašich představ :-).

Kdo jsme

Ing. Marek Slovák

Ing. Marek Slovák

Majitel - Designer

Interiérový designer. V roce 2005 vystudoval střední průmyslovou školu nábytkářskou v Bystřici pod Hostýnem, dále pak v roce 2010 dřevařství, nábytkové inženýrství, vývoj a tvorbu nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Poté založil MES design a věnuje se tvorbě a především realizaci interiérů.

Ing. arch. Michal Juřík

Ing. arch. Michal Juřík

Architekt

V roce 2013 vystudoval architekturu na FAST VUT v Brně. Od té doby se jí plně věnuje jak ve Zlíně, tak v Brně a zaměřil se především na kompletní zpracování návrhů interiérů. Další složkou jeho tvorby je scénografie a to jak divadelní tak i filmová.

Bc. Lenka Gerychová

Bc. Lenka Gerychová

Architekt - stážista

V roce 2019 vystudovala úspěšně střední průmyslovou školu obor stavebnictví ve Zlíně. V současné době studuje na FAST VUT v Brně obor architektura pozemních staveb. Během svého studia získává zkušenosti v architektonických kancelářích.